Obchodní podmínky

Forty's Pizza® nabízí rozvážkovou službu do většiny obydlených částí měst a blízkého okolí.

Minimální objednávka pro rozvoz je 159,-Kč, okrajové části města mají stanovenu vyšší částku.
Jednotlivé provozovny mohou mít různě stanovené zóny a otevírací doby, které mohou být změněny. Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.

 

Platební podmínky

Za naše služby můžete platit v hotovosti, platebními kartami, stravenkami nebo bankovním převodem. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Veškeré platby probíhají v české měně. Platby kartou musí být hlášeny předem při objednávce.

 

Produkty

Nápoje a některé ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s pizzou.
Přestože Forty's Pizza® věnuje maximální péči výběru surovin, kuřecí maso a uzeniny mohou obsahovat úlomky kostí.

 

Záruka 100% spokojenosti

Forty's Pizza® dodává pizzu vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Místem reklamace jsou všechny provozovny Forty's Pizza® nebo email j.slezar@fortys.cz kam prosím zasílejte fotografii včetně účtenky.

 

Ochrana životního prostředí

Protože si uvědomujeme důležitost zachování zdravého životního prostředí i pro následující generace, věnujeme maximální péči jeho ochraně. Veškeré produkty Forty's Pizza® jsou vyráběny za pomocí Zelené energie, vyrobené z obnovitelných zdrojů, odpad je tříděn a byl vypracován vlastní systém šetrného zásobování.
Všichni naši dodavatelé jsou pečlivě vybíráni s ohledem na stejné principy.

 

Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Akce neplatí při rozvozu mimo město.
Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu.

 

Dodací lhůty

Našim cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz pizzy ve městě, s garancí horké pizzy a dovozem včas. Při zpoždění může být poskytnuta sleva. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli a proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v tom mohou bránit.

Garance rozvozu 40-ti minut platí do 5ks pizz. Doba doručení 40minut se počítá od přijetí objednávky do telefonického oznámení k převzetí doručené objednávky zákazníkovi na jim sdělené tel. číslo nebo adresu.

Garanci doby doručení nelze dodržet při extrémní nepřízni počasí, sněhové pokrývce na vozovce, náledí, výpadku elektrického proudu, dopravních uzavírkách nebo nepříznivé dopravní situaci s ohledem na bezpečnost provozu.

 

Ochranná známka & copyright

Logo Forty's Pizza® je registrovanou ochrannou známkou a je ve výhradním vlastnictví společnosti FORTYS PIZZA s.r.o. a je chráněno právem.
Veškerý obsah těchto stránek, jako obrazové materiály, texty a software je majetkem FORTYS PIZZA s.r.o.

 

Kontakt

Sídlo společnosti:
FORTYS PIZZA s.r.o.
Univerzitní 2
Olomouc 779 00
Email: fortys@fortys.cz

Tel.: 588 208 238

IČ: 27792757 DIČ: CZ27792757 Bankovní spojení: Komerční banka 43-5377080277/0100.
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 41801.

Váš košík
  • Celkem 0 Kč bez slevy
    Vaši slevu si vyberete při dokončení objednávky
Rozvoz do 40 minut nebo zdarma!

Ověřte si, zda vaše lokalita spadá do oblasti s garantovaným rozvozem do 40 minut:

Olomouc
Brno centrum a okolí
Brno - Královo Pole a okolí
Brno - Vinohrady a okolí
Ostrava
Hradec Králové
Pardubice
Praha 2 - Nové Město a okolí
Praha 3 - Žižkov a okolí
Praha 4 - Michle a okolí

ÚvodMenuPobočkyForty´s ClubFirma