Kariéra

Volná pracovní místa:

 

 

Kariéra u Forty's Pizza Stát se číslo 1 v rozvozu pizzy v České republice vyžaduje 100% nasazení celého týmu. My ve Forty's Pizza věříme, že klíčem k takovému úspěchu jsou naši lidé. Jsme pyšní na celý tým a náš tým je pyšný na Forty's Pizzu! Souhru ve Forty's Pizza tvoří tyto klíčové pozice:

Zákaznický servis - rozvoz

Naši řidiči jsou prvními reprezentanty Forty's Pizza, které zákazník vidí.Jejich hlavním úkolem je dovézt horkou pizzu přímo z pece až k zákazníkovi bezpečně a včas.Jako řidič musíte mít laskavý a vstřícný přístup ke všem zákazníkům, být starší 20-ti let, mít vynikající znalost mapy města, vlastnit řidičské oprávnění na malý motocykl nebo skupinu B minimálně 2 roky, alespoň 30.000 km praxi v řízení auta, zvládat práci pod časovým tlakem a mít kladný vztah k údržbě vozidel. V této práci si prostě užijete!

Zákaznický servis - pizzerie

Lidé u příjmu objednávek jsou první reprezentanti Forty's Pizza, které zákazník slyší.Nejdůležitějším úkolem je pro ně ochotně provést zákazníka celým procesem objednávky od objednání, přes upečení a nachystání pizzy pro rozvoz. Jako pracovník zákaznického servisu musíte mít především laskavý přístup ke každému zákazníkovi, komunikační a prodejní schopnosti, nadšení a ochotu pomáhat a radit zákazníkovi, základní znalosti PC, AJ výhodou, smysl pro organizaci a zvládat práci pod časovým tlakem. Současně se budete podílet na přípravě pizzy v kuchyni. Užijete si spoustu skvělé práce nejenom na telefonu!

Pizzaři

Bez nich by to nešlo. Naši pizzaři reprezentují Forty's Pizzu u zákazníka na stole. Musejí perfektně zvládnout přípravu pizzy v krátkém čase od zadělání těsta, vytočení pizzy přes nazdobení a upečení, nakrájení a zabalení do krabice.Jako pizzař musíte mít chuť do práce v kuchyni, znalosti o provozní hygieně a hygieně potravin, uživatelskou znalost PC.Práce vám půjde od ruky a bude vás bavit!

Manažer pobočky, manažer směny-trainee program

Jsou páteří celého týmu Forty's Pizza! Jako vedoucí týmu jsou odpovědni za celkové fungování pobočky, zavádění provozních standardů do chodu, vedení a motivace týmu, zajišťování a poskytování excelentního zákaznického servisu.
Všichni manažeři mají zkušenost na předchozích pozicích a jsou osobním příkladem celému týmu. Manažerský trainee program tě připraví na tvou budoucí kariéru!

Zaujala vás možnost práce pro naši pizzerii a rádi byste se stali součástí týmu? Zašlete nám svůj životopis na job@fortys.cz nebo vyplňte krátký dotazník. Těšíme se na nové kolegy!

 

Dotazník uchazeče o zaměstnání

KONTAKTNÍ ÚDAJE
Jméno: *
Příjmení: *
Věk: *
Telefon: *
E-mail: *
PRAXE V OBORU
Období: *
Firma: *
Pozice: *
Kontakt: *
ZNALOST CIZÍCH JAZYKŮ
Jazyk: *
Znalost: *
Jazyk:
Znalost:
VZDĚLÁNÍ
Škola: *
Rok ukončení: *
Škola:
Rok ukončení:
SPECIÁLNÍ VZDĚLÁNÍ V OBORU
Škola:
Rok ukončení:
Škola:
Rok ukončení:
VAŠE POŽADAVKY
Provozovna: *
Výše platu: *
Možný nástup: *
Pracovní zařazení:
Mám zájem o zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání v provozovnách FORTY'S PIZZA a být kontaktován v případě volných míst.

 

* položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Váš košík
  • Celkem 0 Kč bez slevy
    Vaši slevu si vyberete při dokončení objednávky
Rozvoz do 40 minut nebo zdarma!

Ověřte si, zda vaše lokalita spadá do oblasti s garantovaným rozvozem do 40 minut:

Olomouc
Brno centrum a okolí
Brno - Královo Pole a okolí
Brno - Vinohrady a okolí
Ostrava
Hradec Králové
Pardubice
Praha 2 - Nové Město a okolí
Praha 3 - Žižkov a okolí
Praha 4 - Michle a okolí

ÚvodMenuPobočkyForty´s ClubFirma